Rodina profesionálov

Briliant patrí už 20 rokov medzi špičkové európske klenotníctva. Vďaka rodinnej tradícii a spojeniu dvoch generácií rodiny Mikušovcov máte istotu, že tu pre vás budeme aj v budúcnosti. Náš úspech stojí na poctivej práci, profesionalite a neustálych inováciách.

Jediní Slováci na diamantovej burze

Nákup bez sprostredkovateľov je zárukou nielen prijateľných cien, ale tiež pravosti a prevereného pôvodu diamantov. Všetky predávané diamanty nechávame analyzovať v renomovaných gemologických laboratóriách, ako sú GIA, IGI, HRD a SGI.

Viac o certifikácii diamantov >>

Sme vám nablízku

Chceme, aby ste naše šperky mohli vidieť naživo, lebo tak sú najkrajšie. Sedem predajní Boutique Briliant preto nájdete po celom Slovensku, konkrétne v Bratislave, Trenčíne, Žiline, Banskej Bystrici, Prešove a Prievidzi. Tešíme sa na vašu návštevu!

Vyrobené na Slovensku

V klenotníckom ateliéri v Trenčíne kombinujeme tradičnú ručnú prácu, svetový dizajn a najmodernejšie technológie, a tak vytvárame šperky pre všetky chvíle vášho života. Ak túžite po šperku, aký budete mať len vy, vyrobíme ho presne podľa vašich predstáv.

Nadštandardné služby

Na všetky naše šperky poskytujeme celoživotnú záruku a bezplatný servis. Stabilné a dlhodobé pôsobenie na trhu a predovšetkým naša vlastná profesionálna klenotnícka výroba nám umožňuje tieto významné záväzky aj reálne plniť.

Vyberte si svoj šperk bez obáv >>